• Konta

Zyskaj 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 110 zł za program Bezcenne Chwile i Pakiet Komfort za darmo przez 6 miesięcy w promocji Banku Pekao SA!

Bank Pekao SA uruchomił promocję, w której można zyskać 100 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste za pomocą selfie i spełnić dwa proste warunki. Dodatkowo, możesz zyskać 110 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile, a także Pakiet Komfort za darmo przez 6 miesięcy. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? Sprawdź!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

44 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium
z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I możesz zyskać:

  • 100 zł premii gotówkowej;
  • 7 400 punktów (o wartości 110 zł) w programie Bezcenne Chwile,
  • darmowy przez 6 miesięcy Pakiet Komfort, który zawiera m.in. zestaw przelewów natychmiastowych i ubezpieczenie assistance.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium
z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I możesz skorzystać, jeśli:

  • jesteś nowym klientem banku, tzn. w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 14 lipca 2021 roku nie miałeś rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byłeś współposiadaczem rachunku,
  • jesteś osobą pełnoletnią.

Czas trwania promocji

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium
z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I trwa do 30 września 2021 r. 

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby otrzymać 100 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

1. Do 30 września 2021 r.:

  • Wypełnij formularz rejestracyjny i podpisz umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie – tutaj znajdziesz nasz poradnik
  • złóż dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort podczas zakładania konta.

Pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód.

2. W każdym z trzech kolejnych, pełnych miesięcy od otwarcia konta wykaż się aktywnością, tzn.:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz,
  • wykonaj min. 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay.

3. Dokonaj weryfikacji tożsamości w oddziale banku – udaj się do dowolnego oddziału banku Pekao, by złożyć wzór podpisu oraz zweryfikować swoją tożsamość poprzez okazanie dokumentu tożsamości. Jeśli otworzyłeś konto w lipcu – masz na to czas do 29 października, gdy otworzyłeś konto w sierpniu – możesz to zrobić do 30 listopada, a gdy we wrześniu, to masz czas do końca grudnia. 

Nagrodę – 100 zł dostaniesz do końca miesiąca następującego po zakończeniu trzymiesięcznego okresu spełniania warunków.

Dodatkowe bonusy!

110 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Jeśli otworzysz konto osobiste w promocji, może również zyskać 7400 punktów (o równowartości 110 zł) w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Jedyne warunki, to zarejestrowanie karty debetowej w programie Bezcenne Chwile i proste aktywności. 

W akcji “Punkty na start” do zyskania jest 3400 punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, których wartość to 50 zł. Aby je zdobyć, należy zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile oraz wykonać nią min. 4 transakcje bezgotówkowe lub PeoPay.

Z kolei w akcji “Wakacyjne przyspieszenie”, która trwa do wyczerpania puli 66 tysięcy nagród, możesz zyskać 4 000 punktów, czyli ok. 60 zł. W takim przypadku musisz przystąpić do programu Bezcenne Chwile, zarejestrować kartę i w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu wykonać nią płatności na łączną kwotę min. 50 zł.

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic, jeśli spełnisz kilka nieskomplikowanych warunków banku! Tutaj przeczytasz pełną analizę Konta Przekorzystnego.

Opinia o promocji

100 zł za otworzenie konta za pomocą selfie, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej to prawie jakby dostać za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat i to przez 3 miesiące. Na szczęście nie są one wygórowane. Dodatkowo, możesz skorzystać w innych akcjach banku i zyskać 110 zł za rejestracje karty w programie Bezcenne Chwile. Oprócz tego dostajesz Pakiet Komfort za darmo przez sześć miesięcy, a w nim 2 przelewy natychmiastowe w mies., ubezpieczenie zakupów przez internet do 5 000 zł, ubezpieczenia rzeczy osobistych i assistance do 1 000 zł. 

Regulamin dostępny na stronie promocji.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

44 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *