• Konta

Zyskaj 100 zł za otwarcie konta za pomocą selfie + do 1 550 zł premii w równoległych akcjach promocyjnych Banku Pekao SA!

Bank Pekao SA uruchomił promocję, w której można zyskać 100 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste za pomocą selfie i spełnić trzy proste warunki. Dodatkowo, w ramach programu poleceń możesz zyskać nawet 1 500 zł, a także 50 zł bonusu za rejestrację w programie MasterCard Bezcenne chwile. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? Sprawdź!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 67 dni temu

Nagroda w promocji

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I możesz zyskać 100 zł premii gotówkowej.

Możesz zyskać jeszcze więcej, jeśli weźmiesz udział w równoległych akcjach promocyjnych:

 • 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń (max 1 500 zł), 
 • a także 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile.

Po założeniu konta, możesz skorzystać także z oferty Lokaty PeoPay z oprocentowaniem 3% w skali roku. Oprocentowanie obejmuje kwoty do 10 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I możesz skorzystać, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 20 maja 2020 roku nie miałeś rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byłeś współposiadaczem rachunku,
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Czas trwania promocji

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 100 zł” – edycja I trwa do 30 czerwca 2020 r. Do tego czasu możesz także skorzystać z programu poleceń i promocji programu Bezcenne chwile.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby otrzymać 100 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

1. Do 30 czerwca maja 2020 r.:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny i podpisz umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie – tutaj znajdziesz nasz poradnik

Pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód.

2. Do końca końca miesiąca następującego po otwarciu konta wykaż się aktywnością, tzn.:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz,
 • zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay;
 • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

3. Powtórz powyższe czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych.

4. Nagrodę – 100 zł dostaniesz do 30 listopada 2020 roku.

UWAGA: Jeśli nie uda Ci się zweryfikować tożsamości za pomocą zdjęcia, np. z powodów technicznych, nie masz się czym przejmować. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale.

Jeśli masz już konto w Banku Pekao SA i chcesz je polecać innym, zarabiając przy tym, musisz wykonać następujące czynności:

1. Do 30 czerwca 2020 r.: zarejestruj się w Programie Poleceń „Polecam Przekorzystnie” – wystarczy wypełnić formularz online.

2. Poleć konto w Banku Pekao S.A. maksymalnie 15 osobom – przekaż im swój 9-cyfrowy numer telefonu komórkowego, który posłuży jako kod polecenia.

Pamiętaj, musi być to ten sam numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji w programie.

3. Do 31 lipca 2020 r. wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay;
 • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

4. Nagroda – 100 zł za każde udane polecenie wpłynie na Twoje konto do 30 sierpnia 2020 r.

Uwaga! Przyznanie nagrody jest zależne od wypełnienia warunków promocji przez osobę, której poleciłeś konto (czyli: jeśli założy konto do 31 lipca 2020 r. korzystając z Twojego kodu, wyrazi zgody, zapewni jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A., zapłaci co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay; zaloguje się do aplikacji mobilnej PeoPay).

 • Dodatkowo, możesz zyskać 50 zł rejestrując się w programie Bezcenne Chwile MasterCard. Na powitanie otrzymasz 3 400 punktów (równowartość 50 zł) i będziesz mógł je wymienić na atrakcyjne nagrody.

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic, jeśli spełnisz kilka nieskomplikowanych warunków banku! Tutaj przeczytasz pełną analizę Konta Przekorzystnego.

Opinia o promocji

100 zł za otworzenie konta za pomocą selfie, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej oraz zalogowanie się choć raz w miesiącu do aplikacji mobilnej to prawie jakby dostać za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat i to przez 4 miesiące. Na szczęście nie są one wygórowane (500 zł wpływu + jedna transakcja bezgotówkowa + zalogowanie się do aplikacji PeoPay). Dodatkowo, w ramach programu poleceń możesz zyskać 100 zł za każde skuteczne polecenie (max 1 500 zł premii) i 50 zł za rejestracje w programie MasterCard. Warto rozważyć tę ofertę.

Regulamin promocji dostępny na stronie promocji.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 67 dni temu

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *