• Konta

Zyskaj 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie + 3% na Koncie Oszczędnościowym!

Bank Pekao SA właśnie uruchomił promocję, w której można zyskać 200 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste i spełnić trzy proste warunki. Jakie? Sprawdź!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

61 dni do końca

 W najnowszej promocji Pekao SA możesz otrzymać pieniądze za założenie konta: 200 zł w gotówce oraz 3% na koncie oszczędnościowym. Warunki do spełnienia są banalnie proste: trzeba otworzyć konto za pomocą selfie i w miarę aktywnie z niego korzystać.

Na skorzystanie z promocji masz czas do 31 marca 2020 r.  – do tego czasu musisz podpisać umowę o konto.

Kto może otworzyć Konto Przekorzystne w promocji?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku nie miałeś rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byłeś współposiadaczem rachunku,
 • jesteś osobą pełnoletnią.

Jeśli spełniasz te warunki i chcesz przystąpić do promocji, wypełnij formularz rejestracyjny, i złóż wniosek o konto, by ubiegać się o premię od banku.

Wypełnij wniosek

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic!

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0/6 zł – prowadzenie rachunku,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim (uwaga: to również warunki otrzymania premii w ramach promocji).
 • 0/3 zł – opłata za obsługę karty do konta,
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów Pekao SA,
 • 0/ 2 proc., min. 5 zł – wypłata w pozostałych bankomatach w Polsce i za granicą
  Nic nie zapłacisz, jeśli masz poniżej 26 lat oraz jeśli masz powyżej 26 lat i jednorazowo zasilisz konto na kwotę min. 500 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub przez PeoPay w miesiącu poprzednim.
 • 0 zł – przelew wewnętrzny i zewnętrzny online.

UWAGA: Przelewy internetowe są darmowe, ale kody SMS służące do zatwierdzania transakcji kosztują 0,20 zł. 

Przeczytaj pełną analizę Konta Przekorzystnego

Skorzystaj z promocji

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Pekao SA?

By otrzymać 200 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

1. Wypełnij formularz rejestracyjny o Konto Przekorzystne wraz z kartą lub usługą bankowości elektronicznej.
Kliknij w ten link i podaj swoje imię, nazwisko, telefon, zaakceptuj wymaganą zgodę i kliknij „Wyślij”.
Jak tylko Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, zadzwoni do Ciebie doradca z banku w celu weryfikacji danych, poprowadzenia Cię przez cały proces wnioskowania o konto oraz odpowie na Twoje pytania.

2. Do 31 marca 2020 r. podpisz umowę o Konto Przekorzystne za pośrednictwem podstrony banku lub w aplikacji PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

3. Do końca końca miesiąca następującego po otwarciu konta wykaż się aktywnością, tzn.:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub za pomocą aplikacji PeoPay;
 • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.
  Powtórz te czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych!!!

4. Czekaj na premię. Nagroda zostanie wypłacona na konto w dwóch transzach po 100 zł. Pierwsza z nich do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, zaś druga do 31 lipca 2020 roku.

UWAGA: Jeśli nie uda Ci się zweryfikować tożsamości za pomocą zdjęcia, nie masz się czym przejmować. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale, choć wówczas możesz liczyć tylko na 100 zł premii.

Nagroda dodatkowa: 3% premii na Koncie Oszczędnościowym

Otwierając Konto Przekorzystne, możesz również uruchomić Rachunek Oszczędnościowy i skorzystać z promocyjnego podwyższonego do 3% oprocentowania. Obejmie ono saldo do 30 000 zł przez pół roku. Z tej oferty możesz skorzystać maksymalnie do 31 marca 2020 r.

Szczegółowe informacje na temat rachunku oszczędnościowego znajdziesz w naszej analizie Konta Oszczędnościowego Banku Pekao SA.

Sprawdź także: ranking kont oszczędnościowych

Zasady i czas trwania promocji

 1. Do promocji można przystąpić do 31 marca 2020 roku.
 2. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci.
 3. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się, złożenie wniosku o Konto Przekorzystne i podpisanie umowy do 31 marca 2020 r.
 4. By otrzymać nagrodę, tzn. 200 zł, trzeba otworzyć konto za pomocą selfie i wykazać się prostą aktywnością.

Opinia o promocji

200 zł za otworzenie konta za pomocą selfie, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej oraz zalogowanie się choć raz w miesiącu do aplikacji mobilnej to prawie jakby dostać za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat. Na szczęście nie są one wygórowane (500 zł wpływu + jedna transakcja bezgotówkowa + zalogowanie się do aplikacji PeoPay). Plusy też jednak są! Przede wszystkim dla podróżujących za granicę, którzy mogą bez opłat za przewalutowanie z kont walutowych wypłacać pieniądze z bankomatów za granicą. Jak to możliwe? Transakcje z konta złotówkowego dokonane za pomocą karty debetowej, która jest też kartą wielowalutową zostaną po prostu rozliczone po kursie MasterCard bez prowizji za przewalutowanie.

 

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

61 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *