• Konta

Zyskaj 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego za pomocą selfie + do 1 500 zł w programie poleceń Banku Pekao SA!

Bank Pekao SA uruchomił promocję, w której można zyskać 200 zł. Wystarczy otworzyć konto osobiste za pomocą selfie i spełnić trzy proste warunki. Dodatkowo, w ramach programu poleceń możesz zyskać nawet 1 500 zł. Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? Sprawdź!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

2 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja III możesz zyskać do 200 zł. Dodatkowo, jeśli przystąpisz do programu poleceń, możesz zdobyć do 1 500 zł premii.

Nagroda składa się z:

 • nawet 200 zł premii gotówkowej za założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium metodą „na selfie” i spełnienie warunków banku – premia wypłacana jest w dwóch częściach po 100 zł;
 • do 1 500 zł w programie poleceń – 100 zł za każde skuteczne polecenie konta, maksymalnie możesz uzyskać premię za polecenie konta 15 osobom.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja III możesz skorzystać, jeśli:

 • jesteś nowym klientem banku, tzn. w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2020 roku nie miałeś rachunku bankowego, oszczędnościowego ani lokaty w Pekao SA oraz nie byłeś współposiadaczem rachunku,
 • jesteś osobą pełnoletnią,

lub

 • przez min. 1 dzień między 1 stycznia 2019 r. a 31 marca 2020 r. posiadałeś w Pekao (również jako współposiadacz) wyżej wymienione produkty i w każdym miesiącu kalendarzowym suma ich średnich miesięcznych sald wynosiła od 0 zł do 50 zł.

Dodatkowo, jeśli chcesz wziąć udział w programie polecającym Banku Pekao SA, musisz:

 • być klientem banku i posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN.

Czas trwania promocji

Promocja „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja III trwa do 20 maja 2020 r.

Z kolei z programu poleceń możesz skorzystać do 30 czerwca 2020 r.

Co zrobić, by skorzystać z promocji?

Aby otrzymać 200 zł, trzeba spełnić kilka, bardzo prostych warunków. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

1. Do 20 maja 2020 r.:

 • Wypełnij formularz rejestracyjny i podpisz umowę o Konto Przekorzystne bądź Konto Świat Premium wraz kartą oraz aplikacją mobilną PeoPay z wykorzystaniem weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Pamiętaj o zaakceptowaniu wymaganych zgód.

2. Do końca końca miesiąca następującego po otwarciu konta wykaż się aktywnością, tzn.:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay;
 • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą część nagrody – 100 zł. Trafi na Twoje konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zrealizowałeś powyższe warunki.

3. Powtórz powyższe czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Drugą część nagrody – 100 zł, dostaniesz do 30 sierpnia 2020 roku.

UWAGA: Jeśli nie uda Ci się zweryfikować tożsamości za pomocą zdjęcia, nie masz się czym przejmować. W takim przypadku możesz zawrzeć umowę w oddziale, choć wówczas możesz liczyć tylko na 100 zł premii.

Jeśli masz już konto w Banku Pekao SA i chcesz je polecać innym, zarabiając przy tym, musisz wykonać następujące czynności:

1. Do 30 czerwca 2020 r.: zarejestruj się w Programie Poleceń „Polecam Przekorzystnie” – wystarczy wypełnić formularz online.

2. Poleć konto w Banku Pekao S.A. maksymalnie 15 osobom – przekaż im swój 9-cyfrowy numer telefonu komórkowego, który posłuży jako kod polecenia.

Pamiętaj, musi być to ten sam numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji w programie.

3. Do 31 lipca 2020 r. wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A.,
 • zapłać co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay;
 • chociaż raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

4. Nagroda – 100 zł za każde udane polecenie wpłynie na Twoje konto do 30 sierpnia 2020 r.

Uwaga! Przyznanie nagrody jest zależne od wypełnienia warunków promocji przez osobę, której poleciłeś konto (czyli: jeśli założy konto do 31 lipca 2020 r. korzystając z Twojego kodu, wyrazi zgody, zapewni jednorazowy wpływ na swoje Konto Przekorzystne na min. 500 zł przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A., zapłaci co najmniej raz za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Przekorzystnego lub aplikacji PeoPay; zaloguje się do aplikacji mobilnej PeoPay).

Konto Przekorzystne – opłaty

Szukasz darmowego konta? Świetnie trafiłeś, bo zarówno za prowadzenie rachunku, obsługę karty, wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie zapłacisz nic, jeśli spełnisz kilka nieskomplikowanych warunków banku! Tutaj przeczytasz pełną analizę Konta Przekorzystnego.

Opinia o promocji

200 zł za otworzenie konta za pomocą selfie, zapewnienie 500 zł wpływu i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej oraz zalogowanie się choć raz w miesiącu do aplikacji mobilnej to prawie jakby dostać za darmo, zwłaszcza że Konto Przekorzystne to tani rachunek, niczym nieustępujący konkurentom na rynku. Minusem jest oczywiście konieczność spełniania warunków, by uniknąć opłat. Na szczęście nie są one wygórowane (500 zł wpływu + jedna transakcja bezgotówkowa + zalogowanie się do aplikacji PeoPay). Plusy też jednak są! Przede wszystkim dla podróżujących za granicę, którzy mogą bez opłat za przewalutowanie z kont walutowych wypłacać pieniądze z bankomatów za granicą. Jak to możliwe? Transakcje z konta złotówkowego dokonane za pomocą karty debetowej, która jest też kartą wielowalutową zostaną po prostu rozliczone po kursie MasterCard bez prowizji za przewalutowanie. Dodatkowo, w ramach programu poleceń możesz zyskać aż 1 500 zł premii. Warto rozważyć tę ofertę.

Regulamin promocji dostępny na stronie promocji.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

2 dni do końca

Przydatne dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *