• Konta

Zyskaj do 600 zł premii za założenie konta firmowego w Nest Banku!

Prowadzisz firmę i szukasz dobrego i najlepiej darmowego konta dla swojej działalności? Sprawdź najnowszą ofertę Nest Banku, który właśnie ruszył z promocją dla przedsiębiorców. Możesz zyskać nawet 600 zł premii! Zobacz, jak to zrobić!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 249 dni temu

Szukasz konta dla swojego biznesu, a może chcesz zmienić obecne, ponieważ nie odpowiadają Ci opłaty za jego użytkowanie? A może myślisz o założeniu w swojej firmie terminala płatniczego? Jeśli tak, sprawdź koniecznie najnowszą promocję BIZnest Konta. Do zdobycia nawet 600 zł od Nest Banku. Poniżej szczegóły promocji.

Kto może odebrać aż 600 zł w promocji Nest Banku?

Możesz skorzystać z promocji Nest Banku, jeśli:

 • jesteś osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski i zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej;
 • jesteś nowym klientem, tzn. w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o otwarcie konta nie byłeś posiadaczem rachunku w Nest Banku.

BIZnest Konto – opłaty

BIZnest Konto jest bezwarunkowo darmowe. Oznacza to, że bez spełniania jakichkolwiek warunków banku, np. dokonywania wpłat w określonej kwocie czy płatności kartą, otrzymujesz konto, za którego prowadzenie i kartę nic nie zapłacisz. Sprawdź szczegóły w naszej analizie BIZnest Konta.

 • 0 zł – otwarcie rachunku,
 • 0 zł – prowadzenie rachunku,
 • 0 zł – wydanie karty do rachunku (Karta debetowa VISA),
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę,
 • 0 zł – wypłata gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce,
 • 0 zł – przelew zewnętrzny i wewnętrzny online.

Nagroda w promocji

Nagrodą w promocji jest 200 zł za wykonanie prostych czynności. Premia zostanie wypłacona na Twoje BIZnest Konto w czterech transzach po 50 zł, najpóźniej do 20. dnia roboczego każdego kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Do dnia otrzymania premii musisz mieć aktywny rachunek w Nest Banku.

Oprócz powyżej premii do zgarnięcia jest także dodatkowe nawet 400 zł za założenie i użytkowanie terminala płatniczego. 

Co należy zrobić, by skorzystać z promocji Nest Banku?

 1. Do 30 listopada 2019 roku: otwórz BIZnest Konto, korzystając z wniosku na stronie promocji. Czas ogrywa tu ważną rolę, gdyż bank ograniczył promocyjną pulę do 500 wniosków.
 2. Do 9 grudnia 2019: podpisz z bankiem umowę o prowadzenie rachunku BIZnest Konto.
 3. Do 31 grudnia 2019: uzyskaj minimalny wpływ na konto w wysokości 2 000 zł i w tym samym miesiącu dokonaj z konta BIZnest płatności składki ZUS (min. 250 zł) lub wpłać zaliczkę na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego.
 4. Do 20. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz 50 zł premii.
 5. Przez kolejne trzy miesiące powtórz te same działania na koncie: uzyskaj dochód min. 2 000 zł, opłać składkę ZUS lub wpłać zaliczkę na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego. Premia będzie wypłacana do 20. dnia roboczego każdego kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Wszystkie transze promocji zostaną wypłacone do 20 kwietnia 2020 roku.

Jak uzyskać dodatkowe 400 zł premii?

Na dodatkową premię za korzystanie z konta BIZnest możesz liczyć, jeśli w ciągu 30 dni od podpisania z Nest Bankiem umowy ramowej, zawrzesz także umowę z First Data Polska SA o obsługę i rozliczanie transakcji bezgotówkowych za pomocą terminala płatniczego. Musisz także pamiętać, że w ciągu 60 dni od podpisania umowy z First Data Polska SA, na Twoim koncie muszą pojawić się pierwsze transakcje rozliczane za pomocą terminala płatniczego.

Wysokość premii uzależniona jest od okresu trwania umowy zawartej z First Data Polska SA i tak kolejno możesz uzyskać:

 •  100 zł za umowę na czas 12 miesięcy
 • 200 zł za umowę na czas 24 miesięcy
 • 300 zł za umowę na czas 36 miesięcy
 • 400 zł za umowę na czas 48 miesięcy

Wypłata premii: Premia wypłacana jest jednorazowo w zależności od zadeklarowanego okresu użytkowania terminala w umowie. Wpływu na konto możesz spodziewać się do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca od podpisania umowy z First Data Polska SA.

Opinia o promocji konta BIZnest:

 Jest to atrakcyjna promocja, w której przedsiębiorca nie musi spełniać wymagających warunków, bo te, zawarte w regulaminie,, jak np. wykonywanie opłat do ZUS i US, wynikają z prowadzenia działalności, nie zaś ze spełniania warunków promocji. Pozostaje jedynie dodatkowo zapewnić swojej firmie minimalne wpływy na konto w wysokości 2 000 zł miesięcznie, a 200 zł trafi na Twoje konto. Druga część promocji wymaga głębszego zastanowienia z Twojej strony. Aby zdobyć 400 zł, musisz podpisać umowę na 48 miesięcy z First Data Polska SA o obsługę i rozliczanie transakcji bezgotówkowych za pomocą terminala płatniczego. Jeśli i tak myślałeś o zainstalowaniu tego urządzenia w swojej firmie, to ta promocja warta jest Twojej uwagi. 

Regulamin promocji

Data zakończenia promocji:

Zakończona 249 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *