• Karty

Zyskaj łatwe 200 zł za płatność kartą kredytową w promocji Santander Consumer Banku

Prawdziwa okazja od Santander Consumer Banku. Za założenie karty kredytowej Visa Comfort i jedną transakcję bank nagradza premią 200 zł. Jakie są warunki promocji? Piszemy poniżej.

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Nagroda w promocji

W ramach promocji „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy” możesz zyskać tytułowe 200 zł za założenie karty kredytowej Visa Comfort od Santander Consumer Banku i prostą aktywność.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez Santander Consumer Bank, jeśli:

  • masz min. 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadasz zdolność kredytową.

Czas trwania promocji

Promocja Santander Consumer Banku trwa do 13 sierpnia 2021 r.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

1. Do 13 sierpnia 2021 r.: złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort, a następnie podpisz umowę o kartę z Santander Consumer Bankiem.

2. Do 30 września 2021 r.: wykonaj kartą kredytową min. 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

3. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 200 zł premii. Nagroda trafi na rachunek Twojej karty kredytowej do 31 października 2021 r. – w zależności od stanu rachunku nagroda albo zmniejszy Twoje zadłużenie, albo zwiększy saldo dostępnych środków.

Ważne! Otrzymasz premię, jeśli w dniu jej przekazania nie będziesz miał wobec banku zadłużenia wyższego niż 50 zł i dłuższego niż 10 dni.

Karta kredytowa Visa Comfort – opłaty

Poniżej znajdziesz najważniejsze parametry dotyczące karty kredytowej Visa Comfort od Santander Consumer Banku. Jak wiadomo, karta kredytowa ma służyć do wykonywania płatności bezgotówkowych, więc nie warto wypłacać nią środków z bankomatu czy dokonywać innych transakcji gotówkowych, ponieważ to kosztuje.

Jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

Jak wyglądają opłaty związane z tą kredytówką?

0 zł – wydanie karty

0 zł/9,5 zł – opłata miesięczna za kartę: możesz uniknąć opłaty, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcje na łączną kwotę min. 1 000 zł

6 proc., min. 10 zł – prowizja za wypłatę z bankomatów w Polsce i zagranicą

30 zł – przekroczenie limitu karty

54 dni – okres bezodsetkowy

7,2 proc. – oprocentowanie karty w skali roku.

Opinia i promocji

Promocja sama w sobie jest naprawdę atrakcyjna, ponieważ warunki do spełnienia są bardzo proste. Należy założyć kartę kredytową Visa Comfort i do 30 września wykonać min. 1 transakcję kredytówką, a w zamian otrzymasz 200 zł. Pamiętaj jednak, że jest to produkt kredytowy i  dlatego przed wzięciem udziału w promocji, przemyśl, czy będziesz w stanie spłacić zadłużenie karty na czas, a także czy będziesz umiał z głową z niej korzystać. 

 

 

Data zakończenia promocji:

Zakończona 3 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *