• Konta

Zyskaj nawet 200 zł premii za założenie i polecenie Konta 360° w Banku Millennium

Ruszyła nowa akcja promocyjna Banku Millennium. Tym razem mogą zyskać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Bank postanowił połączyć promocję „Zyskaj więcej z Kontem 360” z programem „Lubię to polecam”, a także przygotował dodatkowa nagrodę – 20 zł na konto w aplikacji goodie. I tak zakładając konto i spełniając warunki banku, otrzymasz 100 zł premii, a dodatkowo – jeśli otworzysz rachunek z polecenia – będziesz mógł cieszyć się Ty, jak i polecający konto, z kolejnych 80 zł nagrody. Kto może wziąć udział w akcji i jakie są jej warunki?

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

9 dni do końca

Nagroda w promocji

W promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360” możesz zyskać 100 zł premii gotówkowej.

Dodatkowo, korzystając z programu „Lubię to polecam” i otwierając konto z polecenia – otrzymasz kolejne 80 zł, tak samo jak osoba polecająca. Nagrodę w programie „Lubię to polecam” wybierasz sam spośród kilku bonusów – każdy o wartości 80 zł: bilety do kina, karty upominkowe do empik, goodie, Zalando lub 3-miesięczna lokata na 2,5%.

Jednak to nie koniec, bank postanowił dołożyć dodatkowe 20 zł  zwrotu za zakupy na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilna goodie.

Łącznie możesz zyskać 200 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz wziąć udział w promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360”, jeśli:

  •  masz ukończone 18 lat,
  •   na dzień rozpoczęcia promocji, tj. 8 czerwca 2020 roku, nie miałeś ani nie wnioskowałeś o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz nie byłeś jego współposiadaczem,
  •  nigdy wcześniej nie brałeś udziału w akcji promocyjnej dotyczącej Konta 360° lub 360° Student,
  •  nie jesteś poręczycielem kredytu w Banku Millennium,
  •  wpiszesz kod polecenia na stronie promocji.

Czas trwania promocji

Promocja „Zyskaj więcej z Kontem 360” trwa do 3 lipca 2020 r. lub do wyczerpania puli 3 000 promocyjnych wniosków. Dlatego warto się spieszyć.

Co zrobić, by skorzystać z promocji

1. Do 3 lipca: złóż wniosek o Konto 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową i podpisz umowę

Pamiętaj o wpisaniu we wniosku kodu polecającego – możesz skorzystać z naszego 27013047

UWAGA: Wypełniając wniosek, zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgody marketingowe.

2. Do 22 lipca 2020 r. otrzymasz SMS z kodem do odbioru 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji goodie.

Po użyciu kodu, Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu, po uzbieraniu w koncie cashback przynajmniej 21 zł ze zwrotu za zakupy

3. W ciągu 30 dni od podpisania umowy:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 360 zł. 

Za spełnienie tych warunków programu „Lubię to polecam” otrzymasz nagrodę o wartości 80 zł. W ciągu 60 dni od otrzymania informacji o nagrodzie, zdecyduj, którą wybierasz – możesz to zrobić w bankowości elektronicznej lub aplikacji banku. Do wyboru masz: bilety do kina, karty upominkowe do empik, goodie, Zalando lub 3-miesięczną lokatę na 2,5%.

4. W lipcu i sierpniu 2020 r. – w każdym z tych miesięcy – spełnij dwa warunki:

  •  zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł miesięcznie,
  •  wykonaj co najmniej jedną płatność BLIKIEM lub kartą do konta.

5. Do 31 sierpnia 2020 r. – aktywuj aplikację mobilną.

Za spełnienie warunków z punktów 4 i 5, otrzymasz 100 zł premii w ramach promocji „Zyskaj więcej z Kontem 360”. Nagrodę otrzymasz do 30 września 2020 r.

Konto  360° – opłaty

Konto 360° to dobry i tani rachunek, który może być darmowy, jeśli spełnisz proste wymagania banku. Wystarczy, że zapewnisz wpływy na min. 1 000 zł oraz wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIKIEM. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, przeczytaj naszą analizę Konta 360°.


W przypadku Konta 360° Student opłaty są jeszcze łatwiejsze do uniknięcia – wystarczy zrobić kartą lub BLIKIEM jedną transakcję w miesiącu. Chcesz znać szczegóły – sprawdź analizę Konta 360° Student.

Opinia o promocji

Bank Millennium przygotował atrakcyjną ofertę 2w1, która łączy– promocję Konta 360°/Konta 360° Student i program poleceń. Dodatkowo dorzucił ekstra 20 zł na konto w aplikacji goodie. W łatwy sposób możesz więc zdobyć łącznie 200 zł premii, spełniając niewymagające warunki banku – jak zapewnienie wpływów na konto czy płatność BLIKIEM lub kartą oraz aktywowanie aplikacji i logowanie się do niej. Dodatkowo, korzystając z promocji w ramach programu poleceń, sam możesz wybrać swoją nagrodę. Podsumowując, fajna oferta, tylko limitowana, więc warto się szybko decydować.

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

9 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *