• Karty

Zyskaj 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas!

BNP Paribas znowu promuje swoje kredytówki. Tym razem możesz zyskać vouchery o wartości aż 400 zł na zakupy! Kto może wziąć udział w akcji? Co trzeba zrobić? A przede wszystkim: czy warto? Wyjaśniamy!

Data zakończenia promocji:

Zakończona 268 dni temu

BNP Paribas w ramach promocji „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową” po raz kolejny promuje dwie karty kredytowe: MasterCard Standard i MasterCard Gold. Nagrodą w promocji są 4 bony o wartości 100 zł na zakupy w Douglas, Empik, RTV EURO AGD i Allegro. Promocja powinna zainteresować aktywnie korzystających z takich produktów. Oferta obowiązuje do 30 września 2019 r., ale wniosków jest tylko 6 000… Nie warto więc zwlekać. Z doświadczenia wiemy, że takie oferty rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

Możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez BNP Paribas, jeśli:

 • podpiszesz umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub MasterCard Gold,
 • od min. 18 miesięcy nie byłeś i nie jesteś posiadaczem żadnej karty kredytowej BNP Paribas,
 • masz min. 18 lat.

Weź udział w promocji

Karta BNP Paribas – parametry

Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry obu kart BNP Paribas, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

Karty BNP Paribas – opłaty

Tańszą opcją jest karta MasterCard Standard. W poniższej tabeli znajdziesz dokładne informacje na temat opłat za podstawowe czynności bankowe.

MasterCard StandardMasterCard Gold
Wydanie karty0 zł
Opłata roczna za kartę72 zł150 zł
Warunek uniknięcia opłaty rocznej za kartęW pierwszym roku możesz uniknąć opłaty, dokonując płatności kartą na łączną kwotę 500 zł w ciągu dwóch kolejnych okresów rozliczeniowychW pierwszym roku możesz uniknąć opłaty, dokonując płatności kartą na łączną kwotę 1 000 zł w ciągu dwóch kolejnych okresów rozliczeniowych
Wypłata gotówki z bankomatu4,9% min. 10 zł
Transakcje bezgotówkowe0 zł
Przelew z rachunku karty4,9% min. 10 zł

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania karty kredytowej MasterCard Standard oraz Gold = 14,29%

Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4280,05 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 280,05 zł (w tym: odsetki 208,05 zł, miesięczna opłata za kartę 6 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 356,63 zł, 12 rata w wysokości 357,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.08.2018 r.

Plusy karty kredytowej MasterCard BNP Paribas

 1. Długi okres bezodsetkowy. Nawet 56 dni. Oznacza to tyle, że spłacając zadłużenie w tym terminie, nie zapłacisz żadnych dodatkowych odsetek!
 2. Automatyczna spłata zadłużenia. Nie musisz pamiętać o spłacie pożyczonych środków w terminie. Wystarczy, że ustawisz automatyczne zlecenie na swoim koncie w BNP Paribas, a Twoja karta będzie się sama spłacać! Oczywiście pod warunkiem posiadania na koncie odpowiednich środków.
 3. Wybór cyklu rozliczeniowego. Możesz samodzielnie wybrać lub zmienić dzień, w którym następuje zakończenie cyklu rozliczeniowego karty. Do wyboru masz kolejno: 5, 10, 15, 20 oraz 25 dzień miesiąca.
 4. Karta dla bliskich. Możliwość udostępnienia swojego limitu kredytowego drugiej osobie, która ma min. 13 lat. Warunkiem jest wnioskowanie o kartę dodatkową.
 5. Program mamBONUS. Pakiet zniżek i rabatów dla klientów BNP Paribas. Za zakupy opłacone kartą kredytową zyskujesz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.
 6. Płatności mobilne. Możesz podpiąć kartę do swojego smartfona i płacić za pomocą BLIK-a, Google Pay oraz Apple Pay. Dzięki temu nie musisz mieć przy sobie swojej kredytówki, wychodząc na zakupy.
 7. Wakacje kredytowe (dotyczy karty Standard). Nawet 2 razy w roku możesz skorzystać z wakacji kredytowych, czyli przerwy w spłacie zadłużenia.
 8. Bezpłatne ubezpieczenie. Możesz uzyskać pomoc w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych.
 9. Plan ratalny. Jeśli zdarzyło się, że zapłaciłeś kartą za większe zakupy, to swoje zadłużenie możesz rozłożyć na raty, by nie martwić się spłatą całości zobowiązania.

Skorzystaj z promocji

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Chcesz otrzymać 400 zł do wydania w sklepach? Wykonaj te kilka czynności i ciesz się darmowymi zakupami!

 1. Zarejestruj się w promocji za pomocą specjalnej strony.
  Limit wniosków jest ograniczony i wynosi 6 000 – więc im szybciej to zrobisz, tym masz większe szanse na zgarnięcie bonusu.
 2. Poczekaj na kontakt ze strony doradcy z banku.
  Podczas rozmowy wybierz kartę – proponuję Ci MasterCard Standard, bo po prostu jest ona tańsza.
 3. Podpisz umowę o kartę kredytową.
  Masz na to czas do 30 września 2019 roku.
 4. Wejdź na stronę mamBONUS i zarejestruj swój udział w promocji.
  Za pomocą tej strony odbierzesz swoje vouchery.
 5. Aktywnie korzystaj z karty kredytowej.
  W każdym z kolejnych czterech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł miesięcznie – za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz kartę prezentową o wartości 100 zł.

Nagroda w promocji BNP Paribas

Nagroda zostanie Ci przyznana w formie punktów, które wymienisz na cztery vouchery po 100 zł do wykorzystania w czterech sklepach:

 • Douglas – we wszystkich perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl,
 • Empik – tylko w sklepie internetowym empik.com i tylko płatność za towary oznaczone jako Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik,
 • RTV EURO AGD – w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD oraz w sklepie internetowym euro.com.pl,
 • Allegro – na zakupy w serwisie Allegro dla klientów indywidualnych.

Bony otrzymasz w czterech turach – BNP Paribas udostępni Ci każdy z nich w ciągu 7 dni roboczych w miesiącu następującym po tym, w którym spełniłeś warunek promocji. Vouchery będą udostępnione na stronie internetowej programu mamBonus. Wszystkie będziesz mógł wykorzystać do 31 maja 2020 r.

Zasady i czas trwania promocji

 1. Promocja BNP Paribas trwa do 3o września 2019 roku lub do wyczerpania limitu 6 000 wniosków.
 2. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie karty kredytowej MasterCard Standard lub MasterCard Gold i rejestracja w programie mamBONUS.
 3. Otrzymanie nagrody, tj. czterech 100-złotowych voucherów, wiąże się z aktywnym korzystaniem z karty kredytowej.
 4. By otrzymać voucher w wysokości 100 zł, należy dokonać płatności kartą na kwotę min. 1 000 zł miesięcznie.
 5. Promocja trwa przez cztery miesiące, dzięki czemu można zdobyć vouchery na łączną kwotę 400 zł – za spełnienie warunków promocji w kolejnych czterech miesiącach.
 6. Vouchery są ważne do 30 września 2020 roku.

Strona promocji

Opinie o promocji BNP Paribas

W najbliższych miesiącach czekają Cię spore wydatki? Może wydanie 1 000 zł miesięcznie przez 4 miesiące nie jest aż tak nierealne? Jeśli tak, to promocja BNP Paribas jest dla Ciebie – jeśli będziesz spłacał kartę w okresie bezodsetkowym, to nie zapłacisz za swoje zakupy ani złotówki więcej, a dodatkowo zyskasz 400 zł – myślę, że to bardzo miły bonus za spełnienie jednego warunku miesięcznie!

Przydatne dokumenty:

fot. Bianca Lucas, Unsplash

Data zakończenia promocji:

Zakończona 268 dni temu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *