• Karty

Zyskaj 200 zł na zakupy w Carrefour z kartą kredytową BNP Paribas!

BNP Paribas znowu promuje swoje kredytówki. Tym razem możesz zyskać voucher o wartości 200 zł na zakupy w Carrefour, a także zwolnienie z opłat za kartę przez rok! Kto może wziąć udział w akcji? Co trzeba zrobić? A przede wszystkim: czy warto? Wyjaśniamy!

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

48 dni do końca

Nagroda w promocji

BNP Paribas w ramach promocji „Zawsze warto płacić kartą” promuje dwie karty kredytowe: MasterCard Standard i MasterCard Gold. W promocji można zdobyć łącznie 200 zł. Nagrodą w promocji są 2 e-bony o wartości 100 zł każdy na zakupy w Carrefour

Dodatkowo, bank proponuje również roczne zwolnienie z opłaty za obsługę karty. Dzięki temu karta będzie bezwarunkowo bezpłatna.

Kto może wziąć udział w promocji?

Możesz skorzystać z promocji przygotowanej przez BNP Paribas, jeśli:

 • podpiszesz umowę o kartę kredytową MasterCard Standard lub MasterCard Gold,
 • od 1 września 2019 r. do 6 stycznia 2021 r. nie byłeś i nie jesteś posiadaczem żadnej karty kredytowej BNP Paribas,
 • masz min. 18 lat.

Co zrobić, żeby skorzystać z promocji?

1. Do 28 lutego 2021 r.:

 • Zarejestruj się w promocji za pomocą specjalnej strony
 • Poczekaj na kontakt ze strony doradcy z banku.
  Podczas rozmowy wybierz kartę – proponuję Ci MasterCard Standard, bo po prostu jest ona tańsza.
 • Podpisz umowę o kartę kredytową.

2. W każdym z kolejnych dwóch miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł miesięcznie.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz e-kartę o wartości 100 zł do Carrefour. Bon będzie ważny minimum do 14 lutego 2022 r. Nagrodę odbierzesz na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków promocji. 

3. Wejdź na stronę mamBONUS i zarejestruj swój udział w promocji, aby odebrać nagrodę – masz na to 2 miesiące od momentu udostępnienia bonusu. 

Karty BNP Paribas – opłaty

Poniżej znajdziesz szczegółowe parametry obu kart BNP Paribas, a jeśli nie korzystałeś jeszcze z karty kredytowej, to zachęcam Cię do zapoznania się szerzej z jej działaniem. Niezbędne informacje znajdziesz w naszym poradniku o kartach kredytowych.

Tańszą opcją jest karta MasterCard Standard. W poniższej tabeli znajdziesz dokładne informacje na temat opłat za podstawowe czynności bankowe.

 MasterCard StandardMasterCard Gold
Wydanie karty0 zł
Opłata roczna za kartę0 zł*/108 zł0 zł*/180 zł
Warunek uniknięcia opłaty rocznej za kartęW pierwszym roku karta jest darmowa, w kolejnych latach możesz jej uniknąć, dokonując płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznieW pierwszym roku karta jest darmowa, w kolejnych latach możesz jej uniknąć, dokonując płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł miesięcznie
Wypłata gotówki z bankomatu4,9% min. 10 zł
Transakcje bezgotówkowe0 zł
Przelew z rachunku karty4,9% min. 10 zł

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania karty kredytowej MasterCard Standard oraz Gold = 12,14%

*RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 12,14%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4283.78 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 283.78 zł, (w tym: odsetki 175.78 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 356.99 zł, 12 rata w wysokości 356.89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r.

* Przez pierwsze 12 miesięcy karta będzie bezpłatna

Plusy karty kredytowej MasterCard BNP Paribas

 1. Długi okres bezodsetkowy. Nawet 56 dni. Oznacza to tyle, że spłacając zadłużenie w tym terminie, nie zapłacisz żadnych dodatkowych odsetek!
 2. Automatyczna spłata zadłużenia. Nie musisz pamiętać o spłacie pożyczonych środków w terminie. Wystarczy, że ustawisz automatyczne zlecenie na swoim koncie w BNP Paribas, a Twoja karta będzie się sama spłacać! Oczywiście pod warunkiem posiadania na koncie odpowiednich środków.
 3. Wybór cyklu rozliczeniowego. Możesz samodzielnie wybrać lub zmienić dzień, w którym następuje zakończenie cyklu rozliczeniowego karty. Do wyboru masz kolejno: 5, 10, 15, 20 oraz 25 dzień miesiąca.
 4. Program mamBONUS. Pakiet zniżek i rabatów dla klientów BNP Paribas. Za zakupy opłacone kartą kredytową zyskujesz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody.
 5. Płatności mobilne. Możesz podpiąć kartę do swojego smartfona i płacić za pomocą BLIK-a, Google Pay oraz Apple Pay. Dzięki temu nie musisz mieć przy sobie swojej kredytówki, wychodząc na zakupy.
 6. Plan ratalny. Jeśli zdarzyło się, że zapłaciłeś kartą za większe zakupy, to swoje zadłużenie możesz rozłożyć na raty, by nie martwić się spłatą całości zobowiązania.

Opinia o promocji

W najbliższych miesiącach czekają Cię spore wydatki? Może wydanie 1 000 zł miesięcznie przez 2 miesiące nie jest aż tak nierealne? Jeśli tak, to promocja BNP Paribas jest dla Ciebie – zwłaszcza, że przez pierwszy rok karta jest darmowa, a dodatkowo zyskasz 200 zł na zakupy w Carrefour – myślę, że to bardzo miły bonus za spełnienie jednego warunku miesięcznie!

Regulamin dostępny na stronie promocji

fot. Bianca Lucas, Unsplash

Załóż konto
Data zakończenia promocji:

48 dni do końca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *